T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAMSUN / BAFRA - Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Duyurular

Ock

Hayat Boyu Öğrenme portalı yayına sunulmuştur. htttp://www.hbo.gov.tr adresinden portala ulaşabilirsiniz.

Ara

Türk Kızılay´ı ülkemizin kan bileşenleri ihtiyacının tamamını gönüllü ve düzenli kan bağışçılarından karşılamak üzere "Ulusal ve Güvenli Kan Temini Programı" başlatmış ve bu bağlamda 2017/2018 eğitim öğretim yılında destek amaçlı okul müdürlüklerimiz "Maarif Hareketi" etkinlik planlarına "Kan Bağışı Kampanyasını" dahil etmiştir.

Ara

Okulumuz öğrencileri için halk eğitim bünyesinde 120 saatlik Ingilizce kursu açılacaktır. Katılmak isteyen öğrenciler okul idaresine başvurabilir. Kurs 2 Ocak ta başlayacak olup hafta ici 16.30-19.30 saatleri arasında yapılacaktır. 

Ara

Çocuklarının okul değişikliğini yapmak isteyen veliler, nakil işlemlerini bugünden itibaren e-Devlet kapısı üzerinden gerçekleştirebilecek.

Kas

Ekm

"Markalaşmada İlk Viraj, Avrupa Mutfağında Staj" isimli Erasmus + Projesine seçilen asil ve yedek öğrenci listesi

Ekm

AB Erasmus+ Projemiz "Markalaşmada İlk Viraj, Avrupa Mutfağında Staj" a katlımcı olarak yer almak isteyen öğrenciler, okul idaresine veya proje koordinatörlerine başvurabilir.

Ekm

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde ilimizde uyuşturucu ile mücadele etkinliğin artırılması amacıyla "NARKOMOBİL" projesi uygulanmaya konulmıştur.

Ekm

BAFRA ŞEHİT ERKUT YILMAZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

OKUL-AİLE BİRİLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTI DUYURU VE GÜNDEMİ

Nis

Projelerin teslimi Nisan ayı içerisinde yapılmalıdır, tüm öğrencilerimizin bu konuda dikkatli ve özenli olmasını rica ederiz.

Nis

TÜM VELİLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR Kİ OKULUMUZDA DÜZENLENEN HERHANGİ BİR GEZİ FAALİYETİ YOKTUR...

Nis

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SINAV ANALİZ PROGRAMI YAYINLANDI...

 

Ara