T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAMSUN / BAFRA - Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Şbt

2018-1-TR01-KA102-055579 numaralı "Avrupa´da Stajyer, Gelecekte Zanaatkar" adlı Erasmus + projemizin konusu, hareketlilik rotaları ve tarihlerini içeren tanıtım ve yaygınlaştırılması amacıyla hazırlanan afişlerimiz hem okul dışında hem de okul içinde yerlerini aldılar.Gelecek projeler için heyecan uyandırmak ve okulumuzun tanıtım ve popülerliğini artırmak adına faydalı olacaktır.

Ock

Samsun Turizm Elçisiyim projesi kapsamında Akdağ Kayak Merkezine gezi düzenlendi.

Ock

Bafra İlçe Sağlık Müdülüğü işbirliği ile okulumuz öğrencilerine sigaranın zararları konulu bilgilendirme semineri verilmiştir.

Ock

Okulumuzdan 2 proje

Ock

Barış Manço´yu anma ve şarkılarıyla değerler eğitimi etkinliği yapıldı.

Ock

2018-1-TR01-KA102-055579 Numaralı "Avrupa´da Stajyer, Gelecekte Zanaatker" adlı Erasmus+ projemiz kapsamında halk eğitim bünyesinde açtığımız 120 saatlik İngilizce kursumuz verimli şekilde devam ediyor.

Ara

Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adalet Bölümü´nde zabit katipliği eğitimi gören öğrenciler için bir sınıf, adliyelerdeki duruşma salonuna benzer şekilde dizayn edildi. Burada öğrenciler, derslerde öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe geçirme fırsatı yakalıyor. Hakim, savcı, avukat, mübaşir, sanık, davacı, jandarma, mağdur yakını ve izleyici rolü üstlenen öğrenciler, temsili olarak yargılama yapıyor.

Ara

Okulumuz Adalet Alanı öğretmen ve öğrencilerimiz Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi ve Mehmet Tülazoğlu Adalet Meslek Yüksekokulunu üniversite tanıtımı kapsamında ziyaret etmişlerdir.. Bu ziyarette emeği geçen Sayın Belediye Başkanımız Hamit KILIÇ Bey´e ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi fakülte sekreteri Nazım ÖLMEZ beye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ara

OKULUMUZ ADALET BÖLÜMÜNDEN ÖRNEK UYGULAMA(HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ)

OKULUMUZ MUHASEBE FİNANSMAN BÖLÜMÜNDEN ÖRNEK UYGULAMA(HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ)

Ara

Ara

Ara

Ara

iyilikle yarışan sınıflar projesi kapsamında Samsun İHH Yetim Birimi Sorumlusu tarafından okulumuz konferans salonunda öğrencilere projenin tanıtımı gerçekleştirildi.

Ara

Ara